Menu
Your Cart

Tüm ürünlerde %20 İNDİRİM Fırsatı yakala

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır yok. Üyelik oluşturmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş/Üye Ol alanına tıkladığınızda karşınıza gelen sayfadaki alanlara bilgilerinizi girerek üyelik oluşturabilir ya da var olan üyeliğinize giriş yapabilirsiniz.

Kargo paketinde veya üründe hasar varsa mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ederek paketinizi teslim alın.

Hasarlı olarak gelen ürünler için “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun ve info@firsatkosem.com mail adresimize siparişinizde oluşan hasarla ilgili mail atabilir veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler için teslimat süresi 6 – 8 hafta olacaktır. Kargonuzun durumu siparişinizin sonucunda size verilecek kargo takip numarası ile izlenebilir. 

Ödeme işlemi yapıldıktan sonra sözleşme konusu ürünlerin yurtiçi kargoların teslim etme süresi ortalama 1 gün ila 2 hafta sürmektedir.

Sitemize üye iseniz, sayfanın sağ üstünde yer alan "Hesabım" linkine tıkladığınızda karşınıza gelen "Hesabım" sayfasından "İade Oluştur" adımından iade talebi oluşturabileceğiniz gibi üye değilseniz, sayfanın en alt kısmında "Müşteri Hizmetleri" altında yer alan "İade Talebi" linkinden iade talebinizi oluşturabilirsiniz.